Програма регіонального (м. Київ) круглого столу 22.02.2022р.

27 січня 2022

Як член платформи Industry4Ukraine, наш кластер Громадська Спілка "Центральний Український Кластер "Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування" 22 лютого 2022 року в Києві організує круглий стіл «Готуємо молодь до Індустрії 4.0». На цьому заході будуть розглянуті проблеми, які стоять перед нашими членами, промисловими малими та середніми підприємствами щодо залучення молоді до виробництва, а також теми їх навичок для підготовки до Індустрії 4.0. Ця подія має закріпити нашу позицію перед державними адміністраціями, університетами, стартапами та малим і середнім бізнесом.
Тема «Підготовка молоді до Індустрії 4.0» досить актуальна для всіх тем Тижнів промисловості ЄС, оскільки охоплює такі теми, як «як залучити молодь у виробництво», «цифрові навички», проблеми «цифрового та зеленого переходу» та як узгодити наш регіональний та національний порядок денний у цій сфері з рекомендаціями ЄС.
Ці теми мають першочерговий пріоритет для розвитку місцевої промисловості 4.0, і в цілому для виробництва. Молодь не хоче працювати на виробництві, і з кожним роком українські галузі старіють. Ми також втрачаємо молодь у «боротьбі за таланти» з нашою ІТ-індустрією, яка вже глобалізована. Отже, промислові бізнес-спільноти мають бути набагато більш консолідованими та впливати на державну політику щодо цієї теми
Результатами круглого столу мають бути формулювання чіткого порядку денного, що вирішує найголовніші виклики під час підготовки «Молодь для промисловості 4.0». Наш аналіз та рекомендації будуть включені в національний порядок денний, який відбудеться в Києві 3 березня, а потім передані Європейській комісії. Рекомендації також будуть включені в національний політичний документ і повідомлені всім зацікавленим сторонам.
Круглий стіл заплановано на 22 лютого в Києві, вул. Банкова, 2.
Протягом 3 годин (11.00-15.00) буде офлайн + онлайн-захід.
План заходу включає декілька презентацій та обговорень. Запрошуємо на захід провідні великі промислові підприємства та МСП, університети та колег, державні адміністрації.
Посилання вставити гіперпосиланнями до тексту «Тижнів промисловості ЄС» / «EU Industry Weeks»:
https://eu-industry-days.ec.europa.eu/eu-industry-weeks?themeEvent=&countryEvent=Ukraine&monthEvent=