Інноваційні рішення з дезинфекції і стерилізації (COVID-19)

Установка типу "ЛІТАВР"
ТОВ "ЛІТАВРтаБП" розробило та впроваджує у виробництво на підприємствах кластеру ЦУК ІАМ установки типу "ЛІТАВР 40 (60,80,10,120,250)" призначені для синтезу електрохімічно активних миючих, дезинфікуючих і стерилізуючих розчинів "ДезІОН".

Сфера застосування засобу "ДезІОН":
- Для обробки рук, обладнання, поверхонь.
- Для профілактичної дезинфукції в закладах охорони здоров'я, аптечних закладах, учбових та дошкільних навчальних закладах, промислових підприємствах, закладах ресторанного господарства і торгівлі, на транспорті, в тому числі для здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів із попередження поширення COVID-19 у країнах в яких зафіксовано поширення цього захворювання.

image

Конкурентні переваги засобу "ДезІОН":

- Активно діючі речовини (АДВ) у засобі представлені сумішшю високоактивних метастабільних (електрохімічно активованих) хлоркисневих і гідропероксидних сполук (оксидантів).
- Простий, відносно недорогий у застосуванні для дезинфекції та стерилізації.
- ДезІОН після використання повністю розкладається до прісної води, не накопичується у зовнішньому середовищі, не створює плівок на поверхнях, не вимагає змивання та дезактивації після застосування.
- Відноситься до класу: малонебезпечних речовин при введенні в шлунок, малонебезпечних речовин при нанесенні на шкіру, та при інгаляційному впливі у вигляді парів.
- При парентеральному введенні в черевну порожнину належить до класу малотоксичних речовин.
- Засіб не має шкірно-подразнюючої дії при одноразових аплікаціях.
- ДезІОН після використання повністю розкладається до прісної води, не накопичується у зовнішньому середовищі, не створює плівок на поверхнях, не вимагає змивання та дезактивації після застосування.
- Аерозольна обробка є практично єдиною можливою при необхідності знезараження важкодоступних місць об'єктів - високих стель, вентиляційних ходів, щілин і т.д.
- Аерозольна обробка ДезІОНом дозволяє знезаражувати не тільки повітря, а й об'єкти в приміщенні, що знезаражується.

Установка у стаціонарних умовах виробляє в автоматичному режимі із водопровідної води та розчину на основі хлориду натрію екологічно чисті, високоефективні дезінфікуючи розчини – «ДезІОН» та «Католіт» (побічний продукт).

Документи